O firmě Biosteel


Výživové doplňky Biosteel, vyráběné od roku 2004 výhradně pro olympijské a jiné vrcholové sportovce, se v roce 2009 dostávají na trh pro širokou veřejnost. Doplňky Biosteel dnes naplňují představy světově nejúspěšnějších sportovců. Biosteel, který byl vyvinut speciálně pro jedince podávající vysoké výkony (s aktivním životním stylem), se dnes může pochlubit reputací nejbezpečnějšího a nejzdravějšího produktu sportovní výživy na severoamerickém trhu.

Kdo je Matt Nichol

 

Matt Nichol je zkušený odborník a kondiční trenér s více než dvanáctiletou praxí, mezi jehož svěřence se řadí hráči NHL, NFL, NBA, NCAA, CFL a dalších tenisových i atletických klubů. Než začal Matt s profesionálním trénováním, cestoval po světě, sbíral zkušenosti i nejkvalitnější ingerdience a techonologie, aby se pak mohl začít věnovat práci na výživových doplňcích. Díky svému inovativnímu přístupu k trénování i výživě dopomohl Matt stovkám klientů překonat jejich výkonnostní hranice. Matt se stal prvním kanadským certifikovaným poradcem, který se zaměřuje na určování metabolických typů. Vědeckými metodami lze doporučit diety a potravinové doplňky šité na míru sportovcům s příslušných metabolismem.

 

Proč byl Biosteel vytvořen

 

Zatímco Matt trénoval hráče NHL, začal se zaměřovat i na výživu a všímal si potravinových doplňků, které jeho svěřenci používali. Jeho nespokojenost a strach, že takové prostředky nadělají víc škody než užitku začala stoupat... Když pak v roce 2004 hokejová asociace zavedla přísné dopingové testy, Matt věděl, že je čas vzít věci do vlastních rukou. Spolu s týmem významných vědců a odborníků zformulovali bezpečný a vysoce kvalitní sportovní výživový doplněk, který se stal v Severní Americe jedničkou na trhu a který je využíván sportovními nadšenci po celém světě. 

 

Jak to s Biosteelem opravdu je

 

Vzhledem k tomu, že byl Biosteel původně navržen pro profesionální hráče Matta Nichola, jedná se o kvalitní výrobek připravený z nejvybranějších celosvětově dostupných ingrediencí. Bývalý hráč Toronto Maple Leafs a nadšený sportovec Gary Roberts nedá na Biosteel dopustit a doporučuje ho komukoliv kdo hledá bezpečný způsob jak získat navrch nad svými soupeři. Všechny složky Biosteelu prochází komplexním testováním v akreditovaných laboratořích Světové antidopingové agentury. Několik tisíc profesionálních i olympijských sportovců, kteří používali Biosteel během posledních     šesti let, prodělali stovky náhodných dopingových testů. U všech byl test negativní.

Dopingové testování Biosteelu

 

Profesionální sportovci a fitness nadšenci mají na výběr z nemála potravinových doplňků, jejichž výrobci poukazují na jejich nejrůznější výhody. Kteří z nich však mohou účinky svých produktů skutečně potvrdit? V současné době jsou výživové doplňky nedostate nedostatek regulačních předpisů. Mnoho výrobců dnes používá lživá označení na etiketě. Účelně uvádí na etiketách látky, které produkt neobsahuje, nebo ještě hůř, neuvádí látky, které výrobek obsahuje (často jde právě o zakázané látky). Dokonce i firmy, přivádějící svůj výrobek na trh s nejčistšími úmysly, mohou nevědomě prodávat svým zákazníkům produkt obsahující nebezpečné látky. Užíváním levných surovin nižší kvality přichází výrobek do styku s zakázanými látkami a tak roste nebezpečí kontaminace produktu. Pokud jste sportovcem, který se podrobuje kontrole dopingových testů, vaše volba výživového doplňku je jasná. Vyberte produkt ověřený certifikátem, který prokazuje nepřítomnost zakázaných látek.

 

Biosteel certifikovaný NSF

 

Biosteel je jedním z výrobků, jehož nezávadnost ověřila Americká organizace veřejného zdraví a bezpečnosti (NSF), která působí na americkém trhu již více než 65 let. Bezpečnostní sportovní certifikáty NSF potvrzující nepřítomnost zakázaných látek, využívají sportovní asociace jako NFL, MLB, LPGA, PGA, NHL a CCES. Certifikáty NSF zajišťují, že doplňky, které konzumujete jsou bezpečné a obsahují přesně ty látky, které najdete na etiketě.